Každá velká nadnárodní společnost kdysi začínala jako tuzemská firma. Je důležité o tom přemýšlet a pokud máte firmu, která působí v tuzemsku, možná jste se dostali do bodu, kdy byste chtěli posunout vaší firmu na vyšší úroveň. Mnoho firem má produkty nebo služby s vysokým potenciálem, ale prodává jen v tuzemsku. Prodej do zahraničí se může zdát jako mimořádně náročná cesta, která vyžaduje mnoho znalostí a zkušeností. Naštěstí na to nemusíte být sami, využijte k rozvoji svého byznysu zkušeného partnera.

Incomm Agentur vám umožní vstup na zahraniční trhy

Líbilo by se vám, kdybyste měli odběratele na velkých evropských trzích, jako je Německo nebo Itálie? Obraťte se na agenturu s více něž 20 lety zkušeností. Incomm Agentur je obchodní a poradenská společnost, která vznikla už v roce 1994 a pomáhá firmám zajistit prodej do zahraničí. Vstup na cizí trh nemusí být byrokratické peklo. Ausland verkaufen zvládnete díky agentuře snadno a bez starostí. Vy možná nevíte, jak to chodí na zahraničních trzích, ale specialisté z agentury ano. Agentura vám pomůže zjistit, jestli bude o vaše produkty nebo služby v zahraničí zájem a to díky analýze trhu. Pomůže vám s vyhledáním odběratelů. Pokud naopak hledáte dodavatele, pomůže vám také. Jednání se zahraničními společnostmi se bát nemusíte, agentura disponuje pracovníky hovořícími v mnoha jazycích, kteří zajistí veškerá jednání nebo vám budou při jednáních asistovat.

Agentura pomůže s dodacími podmínkami, zajištěním cen, ověřením certifikátů audity a dalšími záležitostmi. Společnosti může osobně navštívit a určit také příslušné kontaktní osoby. Přímo na webových stránkách společnosti https://www.incomm-agentur.de/ můžete sledovat, jaké projekty má agentura za sebou. Pomůže vám najít vhodný trh, vhodné odběratele na daném trhu a také vyřídit vše potřebné, aby byl pro vás vstup na další trh co nejjednodušší. Prodej do zahraničí může nastartovat prudký růst vašeho byznysu a během následujících let můžete rozvíjet své podnikání mnohem rychleji než dříve. Neváhejte Incomm Agentur kontaktovat a zjistěte, jaké možnosti se vám nabízí.

Similar Posts