Potřebujete na dopravní komunikaci zajistit dopravní značení? Pak se obraťte na společnost TOP ZNAK.

TOP ZNAK vám vytrhne trn z paty

TOPZ ZNAK je společnost, která zajišťuje dopravní značení v Praze i dalších místech. Společnost působí na českém trhu již velmi dlouhou dobu. Náplní její práce je prodej, pronájem a montáž dopravního značení, jehož součástí jsou i příslušenství, sklopné parkovací zábrany a sloupky, balisety, dopravní zrcadla nebo zpomalovací prahy. Zajistí i vodorovné dopravní značení strojovým i ručním způsobem. Zajistí kompletní zabezpečení pro dopravní uzavírky, výkopy a zábory a to malého i velkého rozsahu. Objednat si můžete také světelnou signalizaci či semafory určené pro kyvadlové řízení dopravy. Navrhne projekty dopravně inženýrských opatření. Zajistí jejich projednání a souhlas na příslušných místech.

Tipy pro vás

TOP ZNAK nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení. Jedná se o veškeré svislé dopravní značení, plastové směrové desky Z4, přechodové vodorovné dopravní značení, plastové nebo kovové zábrany, přechodové lávky určené pro pěší, dopravní kužely, světelnou signalizaci nebo plastová svodidla naplněná vodou. Podrobnou nabídku naleznete na webu topznak.cz.

Potřebujete pořídit nové dopravní značení? Pak si můžete objednat dopravní značení a potřebné příslušenství, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, zpomalovací a vodící prvky a retardéry, parkovací zábrany a sloupky nebo balisety.

TOP ZNAK nabízí i aplikaci vodorovného dopravního značení, dopravního zařízení Z9 nebo symbolů a čísel o různé velikosti. Nástřik provádí ručně nebo pomocí příslušných strojů. Díky dodržování technologických podmínek nanášení má značení vysokou kvalitu a trvanlivost.

Similar Posts