10letá podnikatelka z Austrálie, která má impérium hraček a vlasových doplňků, se chystá odejít do důchodu v 15 letech, prozradila její matka. V květnu Pixie Curtis a její matka, ředitelka PR firmy Roxy Jacenko, uvedly na trh Pixie’s Fidgets – barevnou řadu nemotorných hraček, která za první měsíc vydělala více než 200 000 dolarů. Během společného rozhovoru pro australský časopis Stellar tento týden Jacenko řekla, že „podnikatelský duch “ její dcery znamená, že se může těšit na předčasný důchod.

https://www.instagram.com/p/CWeyJoDPl6Q/?utm_source=ig_embed&ig_rid=01813d1c-59cb-4d37-98ba-7fdf9a4a09ca

„Nemusíš si dělat starosti; můžete odejít do důchodu v 15, jak to jde,“ řekl Jacenko Pixie.

„Nejvíc vzrušující je pro mě podnikatelský duch, kterého má v tak mladém věku. Nikdy jsem to neměl, i když mi bylo vtloukáno, že musím uspět,“ pokračoval Jacenko.

„Když mi bylo 14, dostal jsem práci v McDonald’s, protože to je to, co jste dělali za mých časů.“ Takže si myslím, že největší věcí je pro mě její nadšení jako podnikatelka. Ano, povolil jsem to, ale ona to stále má, což je pro mě ta nejpřínosnější část.“

Pixie’s Fidgets není jediný byznys, na kterém duo spolupracuje. Když bylo Pixie miminko, Jacenko uvedl na trh řadu vlasových doplňků s názvem Pixie’s Bows.

https://www.instagram.com/p/CVXi_ZVPPnB/?utm_source=ig_embed&ig_rid=96611410-7df0-4bb5-8139-4735e3e9b311

Fidgety a vlasové doplňky se prodávají na webu Pixie’s Pix , který také skladuje hračky, sliz, ponožky, sady korálků a další dětské zboží.

Podle webu Jacenko dohlíží na veškerý vývoj produktů, marketing a branding, zatímco Pixie má na starosti testování produktů.

O letošních Vánocích Curtis – která na Instagramu nashromáždila téměř 90 000 sledujících – plánuje utratit část svých výdělků za nový šatník pro svou matku.

Similar Posts