Hledáte způsob, jak bezpečně uložit své peníze? Pokud jste se nikdy nezajímali o investice, může to pro vás být zpočátku oříšek. Investice do nemovitostí, stejně jako investice do dluhopisů však nebyly nikdy snadnější. Holding BICZ vám pomůže uložit vaše prostředky tak, abyste o ně nepřišli vlivem inflace. Peníze se při správném uložení zhodnotí a ještě vám budou vydělávat.

Investice do nemovitostí a jejich dostupnost

Investice do nemovitostí není ničím novým. Stačí se podívat do historie. Kdo měl majetky, měl především nemovitosti a pozemky. Využíval zlato a další možnosti uložení finančních prostředků. Dnes má možnost investovat prakticky kdokoli. Co bylo dříve znakem vysokého postavení je dnes dostupné prakticky všem.

Celé je to více o přístupu k životu než penězích jako takových. Investice jsou více o vlastních projektech a zájmech, kterým se chcete věnovat namísto toho, abyste trávili čas v práci. I když budete dále vydělávat, nemusíte už být na své práci finančně závislí. Kdykoli můžete skončit a rozhodnout se pouze cestovat nebo si vzít pár měsíců volna, protože jste se rozhodli dobrovolničit.

Společnost holding BICZ nabízí kvalitu

Teorii života a investic jsme probrali. Teď ještě přijít na to, kde bezpečně investovat. Společnost holding BICZ se o vše postará za vás. To, že slušně vyděláváte, ještě neznamená, že rozumíte světu investic. Proto jsme tu pro vás.

Značku BICZ v současné době tvoří 50 dceřiných společností, působících na území celé České republiky. Její portfolio a tedy i vaše budoucí, je zaměřeno především na rezidenční bydlení, hlavně rekonstrukce. Developerské projekty jsou v menšině a to především z důvodu zodpovědného přístupu k penězům klientů. V nabídce najdete řadu bytových domů k pronájmu, do kterých můžete investovat menší i větší obnos prostředků, podle vašich aktuálních možností. Pro pestřejší portfolio můžete koupit i dluhopisy.

Jak si stojí holding BICZ v číslech?

Víte, čemu se holding BICZ věnuje. Teď se ještě podívejme na důležitá čísla, která vám pomohou udělat si přesnější představu o společnosti. Jak si stojí společnost s ryze českým kapitálem?

  • Společnost BICZ dnes vlastní více než 30 tisíc m2 ploch k pronájmu,

  • vlastní celkem 18 nemovitostí a to v zajímavých lokalitách,

  • momentálně pracuje na výstavbě více než 400 nových bytů,

  • celková aktiva holdingu výrazně překročila 2 miliardy korun.

Dluhopisy BICZ, konzultace a rada na míru

Vedle investice do nemovitostí nabízí holding BICZ také investice do dluhopisů. Momentálně nabízíme 5 typů dluhopisů. Více se dočtete na webových stránkách BICZ. Do prodeje byly uvolněny 15.3. 2023 a v nabídce by měly být až do příštího roku. Pro velký zájem však není jisté, že se během krátké doby neprodají, proto neotálejte. Nejnižší částka, kterou můžete investovat, je 50 000,- Kč.

Možnost investice již od takhle nízké částky nabízí zajímavou šanci začínajícím investorům, kteří teprve budují své portfolio. Víme, že máte v začátcích spoustu otázek. Dohodněte si s námi konzultaci během které probereme vaši současnou finanční situaci, investiční možnosti a budoucí výnosy. S námi v tom nejste sami.

Similar Posts