Bylo by krásné, kdyby vozy vydržely sloužit navěky. Bohužel jsou to jen stroje, které se opotřebují a i když je možné řadu součástek vyměňovat, dříve nebo později už se investice do oprav nevyplatí a je třeba koupit nový vůz. Společně s tím nám přibude starost s tím, co uděláme se starým vozem. Pokud už je v bídném stavu, nevyplatí se ho prodávat a je třeba ho zlikvidovat. Ačkoliv vám ho zlikviduje mnoho firem, ne všude se likvidace vyplatí.

Vsaďte na likvidaci u ZAHOTOVE.CZ

Specialistou na likvidace aut je ZAHOTOVE.CZ. Čím se liší od běžných autovrakovišť a kovošrotů? Nabídne vám luxusní podmínky. U ostatních firem musíte auto dopravit na místo, což vám zabere čas a pokud je auto nepojízdné, je to problém. Zde si však pro auto přijedou, stačí společnost kontaktovat a do 24 hodin si pro něj může přijet kamkoliv po území České republiky. Odvoz je zcela zdarma a navíc dostanete za svůj vůz zaplaceno. Zatímco jinde musíte na peníze čekat, zde vám budou vyplaceny v hotovosti. Jen si to představte, že dnes společnost kontaktujete a už zítra bude vaše staré auto pryč a vy budete mít hotovost v kapse.

Je to opravdu takto snadné. Výkupní cena vozu se orientuje podle několika faktorů, jde o kompletnost vozu, použitelnost náhradních dílů a také aktuální výkupní cenu železa. Hrubou cenu za výkup vám společnost sdělí předem, stačí ji na webu kontaktovat. Společnost nevykupuje pouze osobní auta, ale také nákladní auta a stavební stroje. Veškeré papírování vyřídí společnost za vás. Pokud máte na svém pozemku nevyužitý vůz nebo dokonce na parkovišti zbytečně blokuje místo, tak není nad čím váhat. Mít nadbytečný vůz jsou zbytečné starosti navíc. Zajímá vás více informací? Navštivte web https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/, kde se dozvíte vše potřebné.

Similar Posts