Možná už jste si všimli, že na parkovišti poblíž domu stojí některá vozidla už velmi dlouho a jejich majitelé s nimi nikam nejezdí. Jde o častý problém, lidé mají zbytečně mnoho vozidel a když pro ně nemají využití, namísto toho, aby je nechali zlikvidovat, často jen zabírají místa na parkování. Nejde jen o parkoviště, mnoho lidí má své staré vozy na pozemku, kde také zabírají prostor a jen esteticky narušují ráz nemovitosti.

Zajistěte ekologickou likvidaci vozu

Ekologická likvidace vozidla není žádný náročný proces a pokud ho i vy odkládáte, je nejvyšší čas ho nepotřebnému vozu zajistit. Motivací pro vás může být nejen skutečnost, že budete mít o starost méně, ale také fakt, že za váš starý vůz můžete dostat slušně zaplaceno. Ne každá společnost však za staré vozy platí, je potřeba vybrat tu, která nabízí skvělé podmínky.

Bezkonkurenční je v tomto ohledu společnost na SbohemAUTO.cz, která vám za váš starý vůz vyplatí až 5 tisíc korun. Pokud chcete znát přesnou cenu, stačí společnost kontaktovat telefonicky nebo přes formulář na webových stránkách. Následně vám sdělí výkupní cenu za váš vůz. Snadno se můžete zbavit nejen osobních vozidel, ale i nákladních, které rovněž vykupuje. Zatímco jinam byste museli vůz obvykle dopravit, zde ho nikam dopravovat nemusíte, společnost ho na vlastní náklady zdarma odtáhne. Nezáleží tedy, jestli jste z Prahy, Tábora, Brna nebo třeba z Liberce, pracovník přijede kamkoliv a vůz naloží. Při odtahu dostanete Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. Tento doklad je pro vás důležitý, společně s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla je nezbytný pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Po odtahu bude vůz ekologicky zlikvidován podle platných norem a předpisů. Celý proces je velmi jednoduchý a pro vás bude znamenat jen minimum času a radost ze snadno získaných peněz za nepotřebný vůz. Zjistěte více na https://www.sbohemauto.cz/eko-likvidace-vozu

Similar Posts